top of page

ממליצים עליי

ברצוני להמליץ בחום רב על העורכת הלשונית נורית אורן. נורית ביצעה לי את העריכה הלשונית לספרי החדש שעתיד לצאת בקרוב. העבודה איתה הייתה סופר נעימה ונוחה, היא קשובה לרצונות הסופר ומעל לכל, מפגינה מקצועיות וידע רב בתחום. ממליץ בחום!

גיא ברכה-שפירא

קוסם בכיר ואומן חושים

כתבתי ספר וחיפשתי עורכת לשונית מקצועית. לא סמכתי על העורכת הלשונית שההוצאה לאור הציעה לי. רציתי מישהי עם גישה אישית ואמפתית. מצאתי את נורית. נפגשנו פנים אל פנים בבית קפה, התרשמנו לטובה אחת מהשנייה וסיכמנו על התנאים. העריכה נעשתה במקצועיות ולשביעות רצוני המוחלט.
נורית הייתה קשובה לכל התלבטות שלי בנוגע לקטע זה או אחר וברוב המקרים קיבלתי את דעתה המקצועית .אני מודה לנורית על העריכה המצוינת ובזכותה הספר ייצא לאור לאחר שקיבל את הטיפול הראוי לו.

לילית נתיבאור

נטורופתית

נורית יקרה,
רציתי להודות לך מקרב לב על העבודה המסורה, היסודית והזריזה. אין לי ספק שבזכות הניסיון, המקצועיות, החכמה ומעל הכול הרגישות שהפגנת כבר מההתחלה, כל אלו נתנו לי הרגשה בטוחה ורגועה. תודה רבה שהיית לצידי לאורך כל התהליך. כבר בתחילת העבודה המשותפת איתך גיליתי אדם נעים, לבבי ומסור
ממליצה עליך בחום רב לכל מי שיידרש לשירותי עריכה. את זריזה, מיומנת ומוכשרת, וניתן להסתייע בך בכל עת. שמחה מאוד שהכרתי אותך. הרווחתי כפול. גם עריכה ברמה גבוהה וגם זכיתי בחברה נפלאה.
אוהבת אותך,

אתי נוי

דוקטורנטית לחינוך מתמטי

נורית היקרה,
הגעתי אל נורית אחרי תחושת בטן בלבד, שיחת טלפון אחת וידעתי שתהיה כאן כימיה ובטוח שיתוף פעולה פורה. כבר מהרגע הראשון הרגשתי עטוף במקצועיות אינסופית, בחום, במישהי שממש מבינה עניין. נורית ליוותה אותי בכל הרגעים גם ברגעים ששיתפתי אותה בחוויות שאני עובר ברמה האישית בעקבות הכתיבה. והאוזן? הכי מקשיבה בעולם. הליווי היה מקצועי ביותר, ההערות היו לעניין ויושמו. עד היום נורית מלווה אותי וכל שיחת טלפון מחזירה אותי לפעם הראשונה שדיברנו והתפעלתי מהידע והמקצועיות שלה. אני ממליץ בחום על עבודה עם נורית.

רונן מטלון

מנהל גן וגנן בגן ילדים בזכרון יעקב

נורית יקרה,
חג שמח ושנה טובה. עם סיום שני הספרים המשותפים שלנו אני מוצא חובה נעימה להודות לך על שותפות מקצועית ,על ליווי קשוב וסיוע בעריכה הלשונית. עבודת העריכה איננה רק תרגום וניסוח, יש בה גם ממד של הקשבה, עניין, מחויבות לרוח הספר ועוד. בנוסף לספרים הפקנו ספרי ילדים לנכדיי האהובים וגם שם הצלחת להוביל אותי לכתיבה נכונה וברורה יותר.
עתה משסיימנו אני מרגיש שקיבלתי תמיכה ושותפות ברמה גבוהה ביותר והתוצאה נפלאה .אשמח שנמשיך בשותפות זו גם בספרים הבאים. למבוגרים ולילדים להם אני מקדיש את כתיבתי.
תודה מעומק הלב,

שוקי גולן

פנסיונר וחובב טיולים בעולם

נורית אבישר משמשת כיועצת הלשונית של משרדנו מזה שלוש שנים. היא מספקת לנו ייעוץ לשוני, סיגנון, עריכה, תרגום ועוד, עבור הגופים הגדולים במשק דוגמת בנק הפועלים, קבוצת קוקה-קולה ישראל, סמסונג, רשת פתאל, רשת פז ועשרות חברות נוספות. מעבר להיותה יועצת לשונית מוכשרת, יצירתית ומדויקת מאין כמותה, היא גם שחקנית נשמה שממש אכפת לה מהלקוחות. תמיד זמינה, תמיד נעימה ומגיבה על כל דבר במהירות הבזק. אני ממליץ בחום על שירותיה וחושב שאין שני לה בתחום זה. בברכה,

דני לוי

מייסד ומנכ"ל דני לוי תקשורת

bottom of page